אמנות הצלייה - המומחיות שלנו על הגריל משאירה אצלך טעם של עוד. קייטרינג אסאדו על האש.
אמנות הצלייה

חלק חשוב בכל אירוע הוא האווירה, על מנת שמהרגע הראשון האורחים ייהנו מהאווירה האותנטית הטובה המתובלת ניחוחות דרום אמריקאיים משכרים, אנחנו מקפידים להכין את המנות הייחודיות שלנו שהן חלק מתפריט הגורמה העשיר שלנו לעיני האורחים. כך, הריח הנפלא של הבשר הנצלה על האש פותח להם את התיאבון ומבטיח לכולם חווית בשרים בלתי נשכחת המשאירה טעם מצוין של עוד.

סוגי הצלייה אצלנו באסאדו אירועים:
(לחץ התמונה להגדלה)

גריל ארגנטינאי
גריל ארגנטינאי מסורתי המיועד לצלייה מהירה של בשר. ייחודו של הגריל הוא במרחקה של הרשת מהפחמים, שימוש בדפנות פתוחות והיותו בעל ניקוז מיוחד לשומני הבשר. בגריל הארגנטינאי אנו משתמשים בפחמי עץ הדר ריחניים וכשהארומה של הפחמים מתערבבת עם ריח הבשר הצלוי . . . הניחוחות הם משהו מעולם אחר.


קריאוז'ו
או "אל אלפריז'ה" שיטת צלייה שבה האש בוערת על הקרקע או בבור והבשר תלוי על צלבי מתכת הנקראים "אסאדורס". בצורה זו החום מגיע לכל החלקים בנתח הבשר הפרוס על גבי הצלבים באופן שווה.
מי שכבר נשבה בקסמי קייטרינג אסאדו אירועים, יודע שהטעם הנפלא שווה את ההמתנה!


גריל חרבות
גריל אסאדו מפואר עליו מונחים נתחי בשר מובחרים, הנצלים לאיטם מעל גחלי הדרים משובחים, חרבות הענק מונחות על גריל האסאדו הלוהט ומשמשות לצלייה איטית של הבשר שלרוב נמצא באוויר ולא בא במגע ישיר על הגחלים.


התוצאות מדהימות! האורחים מרוצים!
צור קשר - קייטרינג אסאדו אירועים, שירותי גריל מתקדמים .
שם מלא: אי-מייל:
טלפון: כמות משתתפים:
מהות הפנייה:
אנא מלאו את כל הפרטים.
טיפ הגרילמן
הגריל הדרום אמריקאי
בשיטה הדרום-אמריקאית דרוש גריל שבין הבסיס עליו מונח הפחם לבין רשת הבשר, קיים מרחק מינימאלי של 15 ס"מ, וארבע הדפנות/ הצדדים פתוחים לאוויר, הצלייה האיטית היא שהופכת את הבשר לרך ועסיסי.

שיטה נהדרת למי שיש זמן להכנת בשר כמו שצריך!

לטיפים נוספים של הגרילמן >>קריאוז'ו - שיטת צלייה בה האש בוערת על הקרקע או בבור והבשר תלוי על צלבי מתכת.